Przegląd Zespołów Ludowych i Piknik Integracyjny

W imieniu Stowarzyszenia "Złota Jesień" zapraszamy do wzięcia udziału w pikniku integracyjnym, który odbędzie się w dniu 08.08. 2021 r. w pięknym i uroczym miejscu - wśród drzew, kwiatów i zieleni, w Zespole Pałacowo-Parkowym.

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11.00 
W programie: Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych, gry sprawnościowe i zadania tekstowe. Stoiska gastronomiczne, rękodzielnicze i zielarskie. Jednym z punktów programu będzie wybór Miss Seniorki gminy Żmigród.
Zapraszamy Panie 60+ do zgłaszania swoich kandydatur pod nr tel. 609 470 681, 724 678 833, 607 751 170. Stroje dowolne, każda z Pań ubierze to co uzna za stosowne. Zachęcamy całe rodziny, dziadków, babcie z wnukami oraz naszą wspaniałą młodzież.
 
Regulamin wyborów miss seniorki - pobierz

Webinar dla rolników

W imieniu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszamy na szkolenie internetowe poświęcone tematyce związanej z rolnictwem.
Kiedy? 16 lipca 2021 r. godz. 11:00
Gdzie ? W Żmigrodzkim Ośrodku Kultury - sala multimedialna
Szkolenie będzie odbywać się na na platformie Teams (możliwość połączenia się również z własnego komputera w domu z dostępem do internetu)
Tematyka będzie obejmować pełen wachlarz informacji istotnych dla mieszkańców wsi, zaprezentowany przez instytucje z branży rolniczej takie jak: ARiMR, KOWR, NFOŚiGW, KRUS, Grupa Azoty.
Więcej na stronie: https://www.arimr.gov.pl/.../o-pomocy-dla-rolnikow...


Wakacje 2021

 Zachęcamy do zapoznania się z wakacyjnym programem zajęć. Zajęcia i warsztaty odbywają się w Żmigrodzie, w filiach bibliotecznych oraz w sołectwach.

Czytaj więcej: Wakacje 2021

Wielki Żmigrodzki Wiersz

Wy także możecie dopisać swoją sentencję i być częścią powstałego dzieła o Żmigrodzie!. Wystarczy, że 20czerwca podczas Żmigrodzkiego Festiwalu Kwiatów odwiedzicie stoisko Fundacji Artes Edu.Gorąco zachęcamy do udziału w akcji

Czytaj więcej: Wielki Żmigrodzki Wiersz