Ludzie sportu nagrodzeni

W sobotę (10. lutego) odbyła się coroczna Żmigrodzka Gala Sportu połączona z Balem Karnawałowym. Podczas tego wydarzenia Kapituła nagrodziła laureatów w 6. kategoriach. Dodatkowo przeprowadzono loterię fantową z której środki przekazano na szczytny cel.
Punktualnie o godz. 19.00 sala widowiskowa w Żmigrodzkim Ośrodku Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca i oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski wraz z Aleksandrem Wrońskim, który tego wieczora, jako członek Kapituły pełnił również rolę konferansjera.

Czytaj więcej: Ludzie sportu nagrodzeni

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka za Nami

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas, kiedy to dzięki prostym gestom możemy okazać naszym bliskim jak bardzo ich kochamy i cenimy. To czas, kiedy możemy podziękować im za ich nieskończoną miłość, wsparcie i mądrość, które dzielą się z nami przez całe nasze życie. Jednym ze sposobów, aby pokazać naszą wdzięczność i miłość, było podarowanie im wyjątkowego prezentu jakim był bilet na koncert, który odbył się w minioną niedzielę w sali widowiskowej Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej: Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka za Nami

Walentynkowe Kids Party

13 lutego 2024 r. serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy na wystrzałową zabawę karnawałowo-walentynkową. Czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji przy dzwiękach największych dziecięcych hitów. Mile widziane walentynkowe akcenty. 

Czytaj więcej: Walentynkowe Kids Party

WOŚP 2024

Gmina Żmigród od wielu lat wspiera Finały Wielkiej orkiestry Światecznej Pomocy. Już wiadomo, że 32. Finał potrwa przez 3 dni.

Czytaj więcej: WOŚP 2024