ZUMBA FITNESS

Serdecznie zapraszamy na ZUMBA FITNESS, która odbywać się będzie w każdy piątek o godz. 18:15 w sali fitness OSiR (od 01.02.2019 r.). 

Czytaj więcej: ZUMBA FITNESS

Otwarcie Żmigrodzkiego Lodowiska

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze Żmigrodzkiego Lodowiska. Już dziś (18.12.2018 r.) od godz. 15:00 amatorzy łyżwiarstwa będą mogli za darmo rozwijać swoje umiejętności (płatność tylko za wypożyczenie łyżew). Cennik wraz z regulaminem korzystania z lodowiska znajdą Państwo w zakładce LODOWISKO.

Czytaj więcej: Otwarcie Żmigrodzkiego Lodowiska

Jest samodzielny lider

Minionej niedzieli rozegrana została 3 kolejka Żmigrodzkiej Ligi Futsalu 2018/2019. Po tej serii spotkań samodzielnym liderem rozgrywek zostali Smakosze Żmigród. W meczu na szczycie Bodex wygrał z Boca Junior, a sam mecz stał na wysokim poziomie sportowym. Ozdobą tej serii spotkań był gol zdobyty przez… bramkarza Mateusza Nowaka.

Czytaj więcej: Jest samodzielny lider

II kolejka Żmigrodzkiej Ligi Futsalu

Zbliża się niedziela, a to oznacza, że czekają nas kolejne emocje związane ze Żmigrodzką Ligą Futsalu. Czas na druga serię spotkań rozpoczętego niedawno nowego sezonu. Serię w której dojdzie do niezwykle istotnego pojedynku. Przed startem rozgrywek Bodex Żmigród był stawiany jako główny kandydat do tytułu mistrzowskiego, ale już na starcie sprawy tej ekipy mocno się skomplikowały. Przypomnijmy, że na inaugurację sezonu Bodex niespodziewanie przegrał z ZPK Oldboy Żmigród . Nie jest tajemnicą, że w ekipie „elektroników” brakuje kilku czołowych zawodników, którzy walczą z urazami. Tymczasem już w najbliższą niedzielę dojdzie do wielkiego hitu w którym właśnie Bodex będzie rywalizował z innym pretendentem do głównego trofeum, czyli Ogrodami Zimowymi.

Czytaj więcej: II kolejka Żmigrodzkiej Ligi Futsalu

Ostateczne kadry zespołów

Organizatorzy Żmigrodzkiej Ligi Futsalu 2018/2019 prezentują składy wszystkich drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek. Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości dodawania już nowych zawodników do swoich ekip. Tak więc listy zostają zamknięte.

Czytaj więcej: Ostateczne kadry zespołów