Komunikat dotyczący basenu

Szanowni Państwo
Informujemy, że otwarcie Aquagród wstrzymano do odwołania. Decyzja ta została powzięta w trosce o Państwa zdrowie i komfort, po rozważeniu wszelkich możliwości zapewnienia użytkownikom bezpieczeństwa w oparciu o wytyczne GIS i Ministerstwa Rozwoju. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. 

Czytaj więcej: Komunikat dotyczący basenu

Gra

Brakuje juz Wam pomysłów na spędzenie wolnego czasu z Waszymi maluchami? Mamy propozycję od naszej instruktorki Anny Hupa. Zachęcamy do gry w ruletkę "Zwierzaki z naszej paki".

Czytaj więcej: Gra

ZPK Żmigród otwiera niektóre obiekty sportowe

Po ostatnich wydanych rozporządzeniach Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do aktywności przywrócono wiele branży. W Żmigrodzie udostępnione zostały m.in. obiekty sportowo-rekreacyjne, ale korzystać z nich można przestrzegając wskazanych wytycznych.

Czytaj więcej: ZPK Żmigród otwiera niektóre obiekty sportowe

Startuje Maraton na Raty ku chwale polskich sportowych bohaterów

W najbliższą niedzielę (16 lutego) nowy sezon rozpocznie Żmigrodzki Maraton na Raty. To będzie już 8 edycja tej formy aktywności sportowej. Co ciekawe tym razem do biegaczy dołączą po raz pierwszy miłośnicy Nordic Walking, a cały cykl będzie upamiętniał słynnych polskich biegaczy, którzy w przeszłości zdobywali cenne trofea w biało-czerwonych barwach.

Czytaj więcej: Startuje Maraton na Raty ku chwale polskich sportowych bohaterów