Maraton fitness w andrzejkowym klimacie

Już po raz siódmy fitness połączył kilkadziesiąt pań w różnym wieku, uprawiających sport i prowadzących zdrowy styl życia. W sobotnie popołudnie 16 listopada w hali sportowej, nie jak dotychczas w sali widowiskowej ZPK odbył się Andrzejkowy Maraton Fitness

Światła, oprawa muzyczna, błyszczące elementy strojów wprowadziły wszystkich w andrzejkowy klimat. Uczestniczki maratonu wykazały się nie lada kondycją. Podczas trzygodzinnych zmagań, pod czujnym okiem instruktorek: Anny Hupa, Elżbiety Szachniewicz, Małgorzaty Synowiec, Edyty Grzybkowskiej wzięły udział w treningach: ABT, Pilates Full Body Workout, Zumba i Stretching. Zarówno instruktorki jak i uczestniczki dały z siebie wszystko!
Jak podkreślała Anna Hupa, instruktorka i prowadząca maraton - Liczą się chęci i dobra zabawa, wszystkie ćwiczenia muszą być wykonywane na miarę własnych możliwości, bo każda z nas jest inna.
Po raz pierwszy podczas maratonu odbyły się konkursy. Panie mogły spróbować swoich sił w wykonywaniu skoków na skakance i składów na czas.
Jak zawsze na zakończenie wśród uczestniczek rozlosowane zostały nagrody oraz wręczono pamiątkowe dyplomy.