Żmigrodzki Sztab WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 24 organizuje wspólne granie dla potrzebujących. Tym razem „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów".

Ponownie tę pomocną akcję wesprze Gmina Żmigród, która ma już zarejestrowany sztab z siedzibą w Zespole Placówek Kultury. Już mamy potwierdzenie chęci wsparcia ze strony żmigrodzkich dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, szkół, klubów sportowych, ZHP, czy Ochotniczej Straży Pożarnej. Zachęcamy również do zasilenia kadry wolontariuszy, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Deklaracje zgłoszeniowe można pobrać w szkołach lub Gminnym Centrum Informacji w Żmigrodzie (wejście od strony biblioteki miejskiej). Zapowiada się niezwykła zabawa w szlachetnym celu już 10 stycznia 2016 roku. ZACHĘCAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓLNEGO WIELKIEGO GRANIA! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

PISZ na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. LUB przez Facebooka (na priv)