Jak rozwijać nieformalną edukację obywatelską w powiecie trzebnickim?


Zapraszamy do wzięcia udziału kawiarence obywatelskiej, która odbędzie się w Baszcie na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Żmigrodzie w godzinach 16:00 – 18:30 w dniu 21 października 2015.


Kawiarenka obywatelska to rodzaj nieformalnego spotkania, podczas którego zachęcimy uczestników do włączenia się w dyskusję nad możliwościami rozwoju edukacji nieformalnej. Kto jej potrzebuje? I jakie są pomysły na nowe inicjatywy?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką rozwijania nieformalnej edukacji obywatelskiej i szerzej aktywności społecznej na terenie powiatu trzebnickiego.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, uczestnikom zapewnimy poczęstunek i rzeczową otwartą dyskusję. Aby zgłosić chęć udziału w spotkaniu lub celem uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z p. Martą Możdżeń-Kłos tel.: 509 664 921 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Kawiarenka organizowana jest w ramach projektu: Przestrzenie Aktywności Obywatelskiej współfinansowanego ze środków PO FIO.

Marta Możdzeń-Kłos