ZABAWA BEZ UŻYWEK NA YOUNG DRAGONS MONSTER PARTY!

28 października br. żmigrodzka młodzież na pewno zapamięta, ponieważ właśnie tego dnia bawiła się na drugiej edycji Young Dragons!

Po dużym sukcesie pierwszej edycji imprezy, Młodzieżowa Rada Miejska ruszyła ku organizacji kolejnej! Tym razem, ze względu na zbliżające się Andrzejki, młodzież szkolna miała bawić się w klimacie MONSTER PARTY.

- Wiedzieliśmy, że musimy zorganizować jeszcze raz imprezę dla młodzieży. Widać to było po frekwencji na Light Party oraz po wielu zapytaniach ze strony koleżanek i kolegów – „kiedy kolejna impreza?” – opowiada Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żmigrodzie Patrycja Horoszkiewicz.

Żmigrodzcy radni poszli o krok dalej i postanowili wykorzystać potencjał wydarzenia edukacyjnie. Young Dragons Monster Party promowało wśród młodzieży ZABAWĘ BEZ UŻYWEK. Uczestnicy imprezy mogli korzystać z Zakręć się – Fotobudki 360, na której dzięki stworzonym hasłom edukacyjnym – pokazywali, jak dobrze można bawić się bez używek.

STOP UŻYWKOM!

WYBIERAM MARZENIA, A NIE UZALEŻNIENIA!

ZABAWA BEZ UŻYWEK RZĄDZI!

TRZEŹWY UMYSŁ TO MOJA SUPERMOC!

To tylko kilka przykładów haseł, które można było wziąć w ręce i skorzystać ze świetnej atrakcji z przyjaciółmi.

Ponadto młodzieżowi radni promowali na imprezie Konkurs Filmowy „Zabawa bez używek” zorganizowany wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żmigrodzie. Konkurs polega na nagraniu 60 sekundowego filmiku, promującego zabawę bez używek. Prace można nadsyłać do 15 listopada br., szczegóły konkursu znajdują się na profilu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żmigrodzie na Facebooku lub na www.zpk-zmigrod.eu.

Czy YOUNG DRAGONS MONSTER PARTY odniosło sukces jak poprzednia edycja?

- Oczywiście, że tak! – mówi Patrycja Horoszkiewicz. – Spodziewaliśmy się, że będzie więcej młodzieży niż poprzednio, ale i tak byliśmy zaskoczeni, gdyż oszacowaliśmy, że przyszło ok. 270 osób! Taka liczba naprawdę robi wrażenie i potwierdza, że takie wydarzenia w gminie są potrzebne.

Młodzież bawiła się w domu kultury od 17.00 do 24.00. Parkiet płonął od mocnej energii, płynącej z młodej krwi. O oprawę muzyczną tego dnia zadbali Thomas Bloom & Ciusa, żywiołowy występ taneczny zaprezentowała grupa Black Fire.

Czy możemy liczyć na kolejną edycję Young Dragons?

- Naturalnie! Obecna kadencja Młodzieżowej Rady ma jeszcze pole do popisu. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Tym razem, jeśli się nam uda, szykujemy imprezę plenerową. To jedyny szczegół, który zdradzę, gdyż nie będzie niespodzianki. Mamy w planach jeszcze nie jedno – póki oczywiście zabawa jest kulturalna. Byle by tylko dopisała frekwencja! – podsumowuje przewodnicząca.

Młodzieżowa Rada Miejska składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji wydarzenia, w tym w szczególności dyrekcji i pracownikom Zespołu Placówek Kultury.

ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...
ydmonsterp...