Kalendarz imprez na rok 2024

Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie w związku z tworzeniem kalendarza imprez na rok 2024 zachęca do przesłania propozycji planowanych przedsięwzięć. 

Zgłoszenia mogą dotyczyć imprez kulturalnych, turystycznych, sportowych, konkursów, wystaw, festynów, pikników, zabaw i innych istotnych dla mieszkańców wydarzeń odbywających się na terenie gminy Żmigród. 
Informacje o planowanych imprezach - wg załączonego wzoru, należy przesłać do Gminnego Centrum Informacji w Żmigrodzie, ul. Wrocławska 12, 55-140 Żmigród lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na informacje czekamy do 6 listopada 2023 roku.
Podanie terminu nie jest jednoznaczne z jego wpisaniem do kalendarza imprez. W przypadku nakładanie się terminów będziemy się z Państwem kontaktować. Kalendarz imprez będzie miał jedynie charakter informacyjny, wpisanie do niego imprezy nie oznacza automatycznego wyrażenia zgody na udostępnienie terenu lub obiektu.

FORMULARZ - TUTAJ