Stowarzyszenie Ekologiczne Etna zaprasza na "Koncert dla przyrody"

Mamy przyjemność zaprosić Was na niezapomniany wieczór pełen muzyki, zabawy i jednocześnie wspólnej troski o nasze środowisko. W dniu 23 września o godzinie 17:00 czekamy na Was w świetlicy wiejskiej w Korzeńsku, gdzie odbędzie się "Koncert dla Przyrody" oraz w budynku Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie przygotujemy dla Was interesujące wystawy.

To niezwykłe wydarzenie nie tylko pozwoli Wam miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół i sąsiadów, ale także będzie okazją do zastanowienia się, jak razem możemy zadbać o nasze najbliższe otoczenie.
𝐂𝐎 𝐍𝐀𝐒 𝐂𝐙𝐄𝐊𝐀?
𝐖 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐈𝐄:  𝐏𝐑𝐄𝐙𝐄𝐍𝐓𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐒𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄𝐍𝐈𝐀 𝐄𝐊𝐎𝐋𝐎𝐆𝐈𝐂𝐙𝐍𝐄𝐆𝐎 𝐄𝐓𝐍𝐀 𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐉𝐄𝐊𝐓𝐔 „𝐆𝐌𝐈𝐍𝐀 𝐙 𝐖𝐄𝐑𝐖Ą “ - poznacie nas oraz nasze pasje i plany. Chcemy inspirować i działać razem z Wami dla ochrony środowiska.
 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐀𝐆𝐍𝐈𝐄𝐒𝐙𝐊𝐈 𝐏𝐎𝐋𝐀𝐊 – artystki, blisko związanej z przyrodą: „Moja twórczość, tak muzyczna jak i poetycka, wyrosła z umiłowania natury, zachwytu nad jej pięknem i niepowtarzalnością”
- 𝐏𝐑𝐄𝐙𝐄𝐍𝐓𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐈𝐍𝐈𝐂𝐉𝐀𝐓𝐘𝐖 𝐄𝐊𝐎𝐋𝐎𝐆𝐈𝐂𝐙𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐙𝐑𝐄𝐀𝐋𝐈𝐙𝐎𝐖𝐀𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐏𝐑𝐙𝐄𝐙 𝐋𝐎𝐊𝐀𝐋𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐌𝐈𝐄𝐒𝐙𝐊𝐀Ń𝐂Ó𝐖 – wspieranie realizacji Waszych pomysłów to nasza misja. Najlepsze pomysły powstają w miejscu, którego dotyczą. Przedstawimy inicjatywy, które są sukcesem mieszkańców Doliny Baryczy a my staraliśmy się je wspierać na miarę naszych możliwości.
- 𝐖𝐘𝐒𝐓𝐀𝐖𝐘 𝐃𝐋𝐀 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐑𝐎𝐃𝐘 w wyremontowanej części Centrum Edukacji Ekologicznej.
- 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐙𝐄𝐒𝐏𝐎Ł𝐔 𝐍𝐄𝐌𝐄𝐒𝐈𝐒 – wykonawcy Art Rocka na swoich koncertach przenoszą słuchaczy w świat magii i marzeń: „W wielu utworach pokazujemy, że człowiek bez natury nie istnieje, że wszystko tworzy całość i dlatego musimy dbać o nasze środowisko. Nasza wokalistka to wiedźma, która stanowi jedno z naszą planetą.”
- 𝐃𝐎𝐃𝐀𝐓𝐊𝐎𝐖𝐀 𝐀𝐓𝐑𝐀𝐊𝐂𝐉𝐀 – 𝐊𝐎𝐍𝐊𝐔𝐑𝐒 𝐙 𝐍𝐀𝐆𝐑𝐎𝐃𝐀𝐌𝐈! 🎉🌟Im bardziej aktywnie włączysz się w nasze wydarzenie i uważnie będziesz w nim uczestniczyć, tym większa szansa na zdobycie ciekawej nagrody.
Ten koncert to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także szansa na pokazanie, że jesteśmy gotowi działać na rzecz ochrony środowiska. Razem możemy osiągnąć wiele!
- 𝐃𝐀𝐓𝐀: 𝟐𝟑 𝐰𝐫𝐳𝐞ś𝐧𝐢𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐚 𝟏𝟕:𝟎𝟎
𝐌𝐈𝐄𝐉𝐒𝐂𝐄: Ś𝐰𝐢𝐞𝐭𝐥𝐢𝐜𝐚 𝐖𝐢𝐞𝐣𝐬𝐤𝐚 𝐰 𝐊𝐨𝐫𝐳𝐞ń𝐬𝐤𝐮
Zaplanujcie ten wieczór z nami! Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi, a razem uczynimy ten dzień niezapomnianym.

𝐃𝐨 𝐳𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐚 "𝐊𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐝𝐥𝐚 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐫𝐨𝐝𝐲"!