Półkolonie zimowe 2023 - ruszyły zapisy!

Zapraszamy na zimowe półkolonie! Jak co roku przygotowaliśmy dwie propozycje z ciekawym programem zajęć dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Podczas I turnusu półkolonii wybierzemy się do Cyfrowego Świata Rozrywki "Pixel XL", ciekawym punktem programu będzie Mobilne Planetarium, odwiedzimy Nadleśnictwo oraz bibliotekę.Nie zabraknie również warsztatów plastyczno-technicznych oraz edukacyjnych zarówno w ZPK jak i w BASZCIE. Będą dmuchańce, seanse filmowe oraz zabawa karnawałowa.

Podczas II turnusu półkolonii wybierzemy się do Hydropolis, odbędą się gry z leśnikiem, warsztaty, seanse filmowe, będą dmuchańce, zabawa karnawałowa, odwiedzi Nas Teatr Kultureska oraz będziemy uczestniczyć w zajęciach sportowych.

Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Kartę oraz pozostałe dokumenty należy dostarczyć maksymalnie do 24 stycznia 2023 (I półkolonia) i do 31 stycznia 2023 (II półkolonia) do Gminnego Centrum Informacji (ul. Wrocławska 12, 55-140 Żmigród wejście od strony biblioteki).

Opłatę w wysokości 350 zł/tydzień (mieszkańcy gminy Żmigród) lub 370 zł/tydzień (mieszkańcy spoza gminy Żmigród) należy dokonać w GCI lub przelewem po złożeniu kompletu dokumentów. Jeśli dziecko zostanie objęte opieką świetlicową od godziny 7.30 do 9.00 należy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 30 zł. W pierwszej kolejności pierwszeństwo zapisu mają dzieci zamieszkujące teren gminy Żmigród.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (dostarczenie niezbędnych dokumentów).

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA - TUTAJ
KLAUZULA RODO - TUTAJ 
OŚWIADCZENIE O SAMODZIELNYM POWROCIE DO DOMU - TUTAJ
REGULAMIN - TUTAJ