Ruszyły zapisy na Letnie Półkolonie!

Zapraszamy na letnie półkolonie! Jak co roku przygotowaliśmy dwie propozycje z ciekawym programem zajęć dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Podczas pierwszej półkolonii (11-15.07.2022 r.) odbędą się warsztaty edukacyjne w Rudzie Żmigrodzkiej połączone ze wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Wyruszymy w rejs statkiem oraz odwiedzimy Ogród Japoński. Pojedziemy również na wycieczkę do Zoo- Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie, Park Dinozaurów. Tego dnia pójdziemy również do Muzeum Historycznego oraz pobudzimy naszą aktywność w parku linowym. Ciekawą atrakcją podczas tegorocznych półkolonii będą gry i zabawy w wodzie na naszym żmigrodzkim basenie Aquagród "BEZPIECZEŃSTWO W WODZIE".  Nie zabraknie również warsztatów plastyczno-technicznych oraz edukacyjnych w BASZCIE.

Podczas drugiej półkolonii (8-12.08.2022 r.) Nadleśnicwo Żmigród zabierze Nas do Niezgody gdzie będziemy uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych pt.: "Poznajemy ptaki Doliny Baryczy". Wspólne ognisko z kiełbaskami będzie znakomitym zwieńczeniem tego dnia. W kolejnym dniu poznamy zasady bezpiecznego korzystania z basenu "Aquagród" "BEZPIECZEŃSTWO W WODZIE". Następnie pod czujnym okiem ratowników będzie można korzystać z uroków naszego basenu. Wyjedziemy do Pirackiego Parku Rozrywki "Nenufar Club", który znajduje się w Kościanie oraz do Indiańskiej Wioski Tipi Town. W Baszcie odbywać się będą również warsztaty edukacyjne oraz plastyczno-techniczne.

Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Kartę oraz pozostałe dokumenty należy dostarczyć maksymalnie do 23 czerwca 2022 (I półkolonia) i do 21 lipca (II półkolonia) do Gminnego Centrum Informacji (ul. Wrocławska 12, 55-140 Żmigród wejście od strony biblioteki).

Opłatę w wysokości 320 zł/tydzień (mieszkańcy gminy Żmigród) lub 340 zł/tydzień (mieszkańcy spoza gminy Żmigród) należy dokonać w kasie Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury lub przelewem po złożeniu kompletu dokumentów. Jeśli dziecko zostanie objęte opieką świetlicową od godziny 7.30 do 9.00 należy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 20 zł. W pierwszej kolejności pierwszeństwo zapisu mają dzieci zamieszkujące teren gminy Żmigród.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (dostarczenie niezbędnych dokumentów).

Karta kwalifikacyjna uczestnictwa - TUTAJ
Regulamin - TUTAJ
Klauzula RODO - TUTAJ
Oświadczenie - TUTAJ