Koncert Janusza Cedro w Rudzie Żmigrodzkiej

Zapraszamy na ŻMIGRODZKI FESTIWAL KARPIA I LASU, który odbędzie się w Rudzie Żmigrodzkiej w niedzielę 3.10.2021 r.. Na wszystkich, którzy przyjadą na tę imprezę czekają liczne atrakcje, a jedną z nich będzie koncert JANUSZA CEDRO, który zaplanowany jest na 3.10.2021 ( niedziela) na godz.15.40.


Janusz Cedro – kompozytor, aranżer, reżyser i producent muzyczny. Znany szerszej publiczności jako wokalista grupy SPIRITUALS SINGERS BAND oraz z występów w projekcie JANUSZ CEDRO LIVE IN CONCERT i JANUSZ CEDRO AND THE BAND.

W 2016 roku powołał nowy projekt JANUSZ CEDRO - SOLO (wokal z towarzyszeniem gitary ). Z tym projektem gra koncerty ( zawsze przy pełnych salach ), a koncert zatytułowany jest " NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH".

Na program koncertu składają się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: CZERWONE GITARY, PIOTR SZCZEPANIK, DWA PLUS JEDEN, NIEBIESKO CZARNI, SŁAWA PRZYBYLSKA, CZESŁAW NIEMEN, MICHAJ BURANO, KARIN STANEK, MACIEJ KOSSOWSKI, ANDRZEJ I ELIZA, BREAKOUT, URSZULA SIPIŃSKA, SKALDOWIE...
Aranżacje utworów są bliskie oryginalnym wykonaniom. Na koncertach będzie balladowo, ale też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to "ZŁOTE CZASY ROCK AND ROLLA ". Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe "WSPÓLNE ŚPIEWANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ".
W 2020 roku głosami czytelników " Gazeta Wrocławska" , JANUSZ CEDRO został laureatem ( III miejsce) Plebiscytu Gazety Wrocławskiej " OSOBOWOŚC ROKU 2019" w Kategorii KULTURA - WROCŁAW, za promowanie " Polskiej Muzyki Rozrywkowej lat 60 tych i 70 tych".