Ruszyły zapisy na półkolonie 2021

Zapraszamy na letnie półkolonie! Jak co roku przygotowaliśmy dwie propozycje z ciekawym programem zajęć dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Pierwsza półkolonia "Sportowo i aktywnie" ma na celu rozwijanie zamiłowania dzieci do sportu i zdrowego stylu życia. Będziemy tańczyć i bawić się przy muzyce, aktywnie spędzać czas na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji (m.in.ścianka wspinaczkowa, park linowy), jeździć na wycieczki rowerowe oraz brać udział w konkursach rowerowych. A to wszystko oczywiście pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Odwiedzimy również Campus Domasławice, gdzie weźmiemy udział w warsztatach, zdobędziemy Górę Ślężę, a potem sprawdzimy swoje możliwości w parku linowym..

Drugi turnus odbędzie się pod hasłem  "Kreatywnie w plenerze" . Będziemy m.in. szukać skarbów w parku, malować i tworzyć wielkie budowle,  piec rogale świętomarcińskie w Poznaniu. Zwiedzimy Skansen Filmowy w Cichowie oraz popłyniemy łodzią.

Półkolonie odbywać się będą w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Ministerstwa MEN, GIS i MZ.

Grupy max. 15 osobowe.

Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Kartę oraz pozostałe dokumenty należy dostarczyć maksymalnie do 25 czerwca 2021 (I półkolonia) i do 9 lipca (II półkolonia) do Gminnego Centrum Informacji (ul. Wrocławska 12, 55-140 Żmigród wejście od strony biblioteki).

Opłata: 280 zł dzieci z gminy Żmigród i 300 zł dzieci spoza gminy. (W cenie wyżywienie, transport, bilety wstępu, ubezpieczenie). W pierwszej kolejności pierwszeństwo zapisu mają dzieci zamieszkujące teren gminy Żmigród.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (dostarczenie niezbędnych dokumentów).

Karta kwalifikacyjna
Regulamin
Oświadczenie
Klauzula informacyjna
Klauzula Informacyjna Wizerunek