Koncert Gongów!

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Koncertu Gongów, który odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00 w sali fitness OSiR Żmigród.

Czytaj więcej: Koncert Gongów!

Stand Up Macieja Wilewskiego w ZPK!

W sobotę 13 kwietnia 2019 r. o godzinie 18:00 na sali widowiskowej Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury odbędzie się autorski Stand Up Macieja Wilewskiego pt.: "Ja czyli on". Jest to dowcipna opowieść - pełna obrazków z życia filmowego. Aktor prześwietla swoje życie i wystawia je na widok publiczny, obnażając jednocześnie stereotypy, którym wszyscy ulegamy. Czyli cała prawda o kulisach seriali i aktorstwie. 

Czytaj więcej: Stand Up Macieja Wilewskiego w ZPK!

Oddaj krew! Uratuj życie!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Wrocław T.O. zachęca do oddawania krwi 20.03.2019 r. (ŚRODA) od godz. 8:30-12:30 na parkingu przy Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Kamińskiego w Żmigrodzie

Czytaj więcej: Oddaj krew! Uratuj życie!

Poczuj piękno w sobie

Zapraszamy na wspólne świętowanie kobiecości! 
Mamy przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniu pt. "Poczuj piękno w sobie", które rozpocznie się o godz. 15.00 w dn. 6.04.2019 r. (sobota) w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie.

Czytaj więcej: Poczuj piękno w sobie

Jarmark Wielkanocny już wkrótce!

7 kwietnia od godz. 11:30 zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Żmigrodzkiego Jarmarku Wielkanocnego! Będzie to doskonała okazja do nabycia specjałów, które zagoszczą na świątecznym stole.Tradycyjnie nie zabraknie również ozdób świątecznych, rękodzieła oraz produktów od lokalnych producentów. Czas umilać będą Państwu występy artystyczne.

Czytaj więcej: Jarmark Wielkanocny już wkrótce!

ŻMIGRODZKI KARNAWAŁ ZE SPORTEM W ROLI GŁÓWNEJ

Minionej soboty w żmigrodzkim Domu Kultury odbył się X Bal Karnawałowy połączony z Galą Sportu. Podczas uroczystości rozdano stypendia sportowe Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego dla 15 zawodników. Dodatkowo do trzech sportowców powędrowały nagrody specjalne! Z kolei Kapituła Żmigrodzkiej Gali Sportu przyznała 9 nagród w 6 kategoriach. 

Czytaj więcej: ŻMIGRODZKI KARNAWAŁ ZE SPORTEM W ROLI GŁÓWNEJ