Zapraszamy na spływ kajakowy

Wiosna rozkręciła się nam na dobre, a to oznacza, że należy korzystać z różnych form aktywnego wypoczynku. Naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom Gminy Żmigród i nie tylko wychodzi po raz kolejny Zespół Placówek Kultury, który szykuje kilka ciekawych ofert spędzania wolnego czasu w towarzystwie „Matki Natury”, która na terenie Gminy Żmigród jest wyjątkowa i bardzo urokliwa. Tym razem Dyrektor ZPK Żmigród Dariusz Skiba z wielką przyjemnością zaprasza na dwa spływy kajakowe rzeką Barycz, które odbędą się 13 i 19 maja bieżącego roku! Nadrzędnym celem tego wydarzenia jest integracja lokalnego społeczeństwa oraz popularyzacja szklaku kajakowego rzeki Barycz. Masz ochotę na spędzenie czasu w korycie rzeki znajdującej się na terenie Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy” wśród bogatej natury i ptactwa wodnego? Masz ochotę na przeżycie niezapomnianej przygody z nieprzewidywalnym scenariuszem? Chcesz przepłynąć kajakiem 20 kilometrów z Sułowa do Żmigrodu? Czy masz ochotę na wspólną analizę tej wyprawy przy pieczonej kiełbasce z ogniska? Jeśli tak, to nie wahaj się i szybo zgłoś swój udział, bo ilość miejsc jest ograniczona. Oficjalne zakończenie spływu odbędzie się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego.

 

Zapisy:

- Przyjmowane wyłącznie na Karcie Uczestnictwa (do pobrania na stronie ZPK Żmigród) dostarczonej do dnia 07 maja 2018 r. do godziny 12.00 na adres: Żmigród, ul. Sportowa 13 OSiR)

Wpisowe:

- Udział w spływie wynosi 30 złotych od osoby na pokrycie kosztów transportu, posiłków i zabezpieczenie obsługi technicznej spływu.

Uwaga!
W
przypadku braku dostatecznej ilości wody w korycie Baryczy w dniu 11 maja 2018 roku spływ zostanie odwołany i przełożony na inny termin. O ewentualne odwołanie spływu uczestnicy zostaną poinformowani przez Komandora wyprawy Grzegorza Parynę (tel. 602-653-539).

Szczegółowe informacje w załączonym Regulaminie.

Regulamin - tutaj
Karta uczestnika spływu - tutaj