Zostań wolontariuszem 26 Finału WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się kolejny 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny razem z Jurkiem Owsiakiem zagrają żmigrodzianie. Już 14 stycznia 2018 roku cała Polska i nie tylko będzie się jednoczyła i zbierała środki na szczytny cel. Tym razem wspólnie zagramy na rzecz noworodków!

Żmigrodzki Sztab WOŚP zarządzany przez Grzegorza Parynę pomyślnie przeszedł etap rejestracji i może rozpocząć działania. Na początek tradycyjnie zaczynamy od zgłoszeń chętnych Wolontariuszy, którzy z dobrego serca chcą wesprzeć swoim działaniem, to szlachetne przedsięwzięcie. Co należy zrobić, aby zostać Wolontariuszem 26 Finału? Do żmigrodzkich szkół dostarczyliśmy już specjalne ankiety Wolontariusza, którą należy odebrać, wypełnić i podpisaną przez Rodzica, bądź opiekuna prawnego wraz ze zdjęciem Wolontariusza (podpisanym na odwrocie) dostarczyć do szkolnego Sekretariatu. Można również skan wypełnionej ankiety i zdjęcie wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szef Żmigrodzkiego sztabu WOŚP wprowadzi każdego chętnego do systemu elektronicznego, a następnie wygeneruje specjalne oświadczenia, które podpisane przez Wolontariusza zostaną wysłane już do Fundacji WOŚP. Na ich podstawie dla każdego Wolontariusza zostaną stworzone identyfikatory. Poniżej dołączamy wzór ankiety Wolontariusza, którą można wydrukować i wypełnioną zostawić w szkolnym sekretariacie lub Gminnym Centrum Informacji w Żmigrodzie (wejście od strony Biblioteki miejskiej). Ankiety prosimy zdawać najpóźniej do dnia 20 listopada 2017 roku. 

Ankieta do pobrania - tutaj