"Dożynkowy As Roku 2018"

Dożynki Gminy Żmigród zbliżają się wielkimi krokami. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym "Dożynkowy As Roku 2018"! Co trzeba zrobić, by wziąć udział? 😊 Wystarczy przesłać fotkę na email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , związaną z tematyką dożynek. Zdjęcie musi przedstawiać jedną osobę, która zawalczy o tytuł "Dożynkowego Asa Roku 2018" Liczymy na Wasze poczucie humoru i kreatywność! Szczegóły na stronie internetowej: www.zmigrod.com.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&sub=312&menu=2&schemat=0&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=5759

Czytaj więcej: "Dożynkowy As Roku 2018"

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2019 – 2024 dla Gminy Żmigród zwracamy się do wszystkich mieszkańców gminy z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, którą można uzupełnić wchodząc na link: TUTAJ lub pobrać ją w formacie pdf TUTAJ.

Ankieta jest również dostępna w wersji papierowej w sekretariacie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żmigrodzie, w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie oraz u sołtysów wszystkich sołectw Gminy Żmigród.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych sprecyzuje i zweryfikuje najważniejsze problemy społeczne w naszej gminie, a także określi sposoby ich rozwiązywania. Aby trafnie określić cele i zadania do realizacji, potrzebna jest współpraca całej społeczności Gminy Żmigród.

Wypełnione ankiety w wersji papierowej prosimy składać w sekretariacie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żmigrodzie, w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.w terminie do dnia 15 września 2018 r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmigrodzie

DZIEŃ OTWARTY U SZNAJDERÓW

Zapraszamy na "Ogórkowanie w Dolinie Baryczy", które odbędzie się 18 sierpnia 2018 r. w godz.: 12:00-17:00. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje m.in. lot ogórkowym samolotem lub degustacja kiszonych warzyw i soków. Mapka dojazdu na pole ogórkowe oraz więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.sznajder.agro.pl/.

Wakacje z ZPK 2018

Dziś zakończenie roku szkolnego ! Nadeszły długo oczekiwane WAKACJE ! A jak wakacje to tylko z Zespołem Placówek Kultury. Warto zatem aktywnie zaplanować czas dla swoich pociech. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć wakacyjnych, a w upalne dni zapraszamy oczywiście do korzystania ze żmigrodzkiego AQUAGRODU ! 

Czytaj więcej: Wakacje z ZPK 2018