Jacek Borkowski z okazji Dnia Matki!

Zbliża się piękne święto, jakim jest DZIEŃ MATKI!

Dlatego mamy wspaniałą niespodziankę dla żmigrodzkich mam. Zapraszamy wszystkich na koncert Jacka Borkowskiego, który odbędzie się już 26.05.2018 r. o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury. Jacek Borkowski to wspaniały aktor filmowy, teatralny i telewizyjny oraz wokalista a co dla niektórych znany jako Piotr Rafalski z "Klanu".

Bilet kosztuje jedynie 19 zł (do nabycia w kasie ZPK) i jest idealnym prezentem dla MAMY.

 

ZAKAZ PARKOWANIA - ŻMIGRODZKI RYNEK

Informujemy, że w związku z organizacją Jarmarku Wielkanocnego (25.03.2018 r.) będzie obowiązywał ZAKAZ PARKOWANIA NA ŻMIGRODZKIM RYNKU!:

OD SOBOTY (24.03.2018 R.) OD GODZ. 22:00 
DO NIEDZIELI (25.03.2018 R.) DO GODZ. 18:00.

Za utrudnienia przepraszamy!

Żmigrodzka Majówka 2018

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą na Żmigrodzką Majówkę 2018. Rozpoczynamy 1 Maja Rajdem Rowerowym "Doliną Baryczy", 2 Maja odbędzie się Kino Plenerowe natomiast 3 Maja Finał Majówki 2018! Zapewniamy moc atrakcji i wspaniałą atmosferę!

Szczegóły na plakacie:

Zapraszamy na koncert

Serdecznie zapraszamy na koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II w 13 rocznicę śmierci. Koncert odbędzie sie w najbliższą niedzielę (08.04.2018) o godz. 19:15 w Kościele Świętej Trójcu w Zmigrodzie. 

Szczegóły na plakacie!

Czytaj więcej: Zapraszamy na koncert

Drugi termin Gry Miejskiej

22 Żmigrodzki Szczep Harcerski "MEXYK" zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Żmigrodu do wzięcia udziału w Otwartej Grze Miejskiej "BĄDŹ JAK ONI" . Odbędzie się ona juz w najbliższą sobotę (14.04.2018 r.) o godz. 14:00 - Parking Przy Bibliotece Miejskiej w Żmigrodzie.

Szczegóły na plakacie 

Chcemy zmienić się dla siebie - NOWY CYKL WARSZTATÓW

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów pod nazwą: „Chcemy zmienić się dla siebie”. Wszyscy, którzy potrzebują wsparcia, wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa, uwierzenia we własne możliwości, wymiany doświadczeń z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji życiowej, mogą skorzystać ze spotkań prowadzonych metodą: Racjonalnej Terapii Zachowania. Zachęcamy do skorzystania z tej formy pomocy. Jesteśmy dla Ciebie, nie jesteś sam! 

Czytaj więcej: Chcemy zmienić się dla siebie - NOWY CYKL WARSZTATÓW