Repertuar

Repertuar

plakat tytuły zm

 

Pierwsza propozycja skierowana jest dla całej rodziny i opowiada nam niezwykłą historię o przyjaźni. Pewien rzeźbiarz od lat opowiada dzieciom o złowrogim smoku, który mieszka w lesie blisko wybrzeża. Ma on córkę o imieniu Grace, która pracuje jako leśnik i która uważa opowieści ojca jedynie za bajki. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje ona małego Pete'a. Dziesięciolatek mówi, że mieszka sam w lesie, a jego przyjacielem jest smok o imieniu Elliott. Wszystko wskazuje na to, że jest to smok z opowiadań rzeźbiarza. Grace chce się dowiedzieć skąd wziął się Pete i jaka jest prawda o smoku.

Kolejną propozycją dla najmłodszych jest niezwykła historia „pupilków” domowych. Zabawna animacja o tym co robią zwierzęce pupile ludzi, gdy zostawia się ich same w domu. Kto myśli, że kochane zwierzaki tylko i wyłącznie tęsknią za swoimi panami, jest w sporym błędzie. Zwierzęta prowadzą swoje własne życie, pełne przygód i dobrej zabawy. Jedyne co ważne dla nich, to żeby o ich poczynaniach nie dowiedzieli się ich właściciele.

Bohaterami ostatniej propozycji na luty są patki-nieloty znane wszystkim z kultowych gier na smartfony. To hitowa gra, w którą grają już miliardy ludzi na całym świecie. Czas więc było przenieść bohaterów gry: dowódcę stada - Reda, niebieskie ptaki – Jaya, Jake’a i Jima, szybkiego jak wiatr Chucka i nieco wybuchowego Bomba na ekran. Zamieszkiwana przez kolorowe ptaki-nieloty wyspa, przestaje być rajem, gdy przybywają na nią zielone świnki...

Z kolei dla nieco starszych mamy komedię romantyczną. Nie każda kobieta ma szczęście w miłości. Na pewno należy do tego grona Martha. I kiedy w końcu poznaje faceta swoich marzeń, wszystko się zmienia. Okazuje się bowiem, że jej wybranek jeszcze do niedawna pracował jako płatny zabójca. A jego byli zleceniodawcy nie chcą o tym zapomnieć...

Ostatnią propozycją na luty jest film kina akcji. Grupa tzw. „Samobójców” to zbieranina łotrów, którzy nie mają już nic do stracenia. Ale właśnie tacy ludzie mogą być skuteczni. Przynajmniej tak uważa Amanda Waller - oficer amerykańskiego wywiadu. Dała im najnowocześniejszą broń jaką dysponuje rząd i wysłała na straceńczą misję jaką jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Tylko czy członkowie samobójczego legionu dadzą z siebie wszystko, gdy poznają prawdę, że zostali wybrani nie dlatego, że mają szansę wygrać, ale dlatego że nikt po nich nie będzie płakał jak zginą.

Żródło www.filmweb.pl